طراحی دکوراسیون منزل با رنگ ۲۰۲۱

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ ۲۰۲۱ به شما این امکان را می دهد هم راستا با شعار سال جدید ایده پردازی منزل خود را به تصویر بکشانید. به دلیل بیماری کرونا رنگ طوسی و زرد در سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شد تا رنگی که در آن بیماری و کسلی وجود داشت با شروع بیماری از بین برود و رنگی که نشانه سلامت و انرژی است پا به جهان بگذارد. دو رنگ طوسی و زرد که به ترتیب نشان از بیماری و سلامتی است برای سال جدید مد نظر قرار داده شده است تا هم راستا با این آیتم رنگی ایده پردازی های متمایزی در منزل و وسایل شخصی شما به رخ کشیده شود. از همین رو در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون ترکیب این دو رنگ و جلوگیری از استفاده نابجا از آن ها مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم پس با ما همراه باشید. بهره گیری از رنگ زرد بهتر است خیلی محدود تر دنبال شود زیرا استفاده زیادی از این رنگ نور زیادی را در فضا به نمایش می گذارد و در طولانی مدت چشمان شما را دچار مشکل می کند. البته رنگ طوسی هم رنگ خنثی و سردی و است و باید با احتیاط بیشتر و با ترکیب در سایر رنگ ها همراه با رنگ زرد مورد استفاده قرار بگیرد؛ اما این را به یاد داشته باشید که رنگ طوسی اثر کمتری در فضا دارد و شما بهتر است استفاده از رنگ زرد را قدری محدود تر کنید. در ادامه پیرامون این ترفند ها خواهیم گفت همراه ما باشید.

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ ۲۰۲۱ مبلمان طوسی زرد
 

مهم ترین آیتمی که برای دکوراسیون کردن منزل از آن استفاده می شود مبلمان هستند. به همین خاطر برای اثر گذاری بیشتر رنگ سال بهتر است از این رنگ ها برای مبلمان در قدم اول استفاده شود. شما این امر را در اختیار دارید که مبل های خود را به صورت سرویسی یعنی هفت و نفره و نه نفره و یا حتی یازده نفره خریداری کنید و صندلی های تکی، پاف های جلو مبلی و صندلی های مهمان آن را به صورت ترکیبی را رنگ زرد خریداری کنید. یا اینکه از آیتم طوسی به تنهایی استفاده کنید و رنگ زرد را به عنوان یک وسیله زینتی در کنار مبلمان مد نظر قرار دهید؛ مثلا مبل ال شما طوسی باشد و خرید پرده زرد رنگ را برای طراحی دکوراسیون منزل با رنگ ۲۰۲۱ مد نظر قرار دهید. این مهم نیز در اختیار شما قرار دارد که با طرح های گل دار به این مهم دست پیدا کنید به جای اینکه رنگ زرد را به تنهایی مد نظر قرار دهید. از آنجایی که رنگ زرد حتما باید در دکوراسیون شما به منظور ایده پردازی در سال جدید وجود داشته باشد. شما می توانید از کاناپه های طوسی، مبل های تکی زرد و صندلی های مهمان گل دار که با رنگ طوسی و زرد دیزاین شده است فضای داخلی منزل خود را دیزاین کنید. این امر برای پاف های جلو مبلی شما که نقش صندلی مهمان را دارد نیز برایتان فراهم شده است.

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ ۲۰۲۱ کوسن های طوسی زرد

 آیا با دکوراسیون کردن منزل با کوسن های رنگارنگ آشنایی دارید. نیازی نیست حتما برای طراحی دکوراسیون منزل با رنگ ۲۰۲۱ از دو آیتم رنگ زرد و طوسی استفاده کنید و خود را برای آن ها محدود کنید. شما می توانید مبلمان خود را با رنگ زرد خریداری کنید و از چند کوسن رنگی با رنگ های زرد، قرمز، طوسی، سفید و یا هر آیتم رنگی دیگری که به آن علاقه مند هستید برای دیزاین کردن اتاق نشیمن خود بهره بگیرید. به شما استفاده از کوسن های رنگی این امکان را می دهد که سایر ایتم های رنگی را در فضا مد نظر قرار دهید. این را به یاد داشته باشید که ترکیب رنگ طوسی و زرد به صورت گل های رنگی زرد با پایه زمینه طوسی درست شبیه صندلی های تکی برای کوسن های شما نیز فراهم است. رنگ زرد را می توانید با هر رنگی ترکیب کنید و همان طور که در ابتدا اشاره شد بهتر است از این رنگ خیلی زیاد برای ایده پردازی های شما استفاده نشود. استفاده از این آیتم رنگی همان بهتر که برای شال مبل و کوسن های تکی دنبال شود تا تاثیر گذاری اندکی در فضا داشته باشد و خیلی انرژی زیادی را در محیط حکم فرما نکند.

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ ۲۰۲۱ صندلی های تکی طوسی زرد

 اگر می خواهید گوشه ای از محیط را خاص و بکر دیزاین کنید ما به شما خرید صندلی های تکی زرد رنگ را در این راستا پیشنهاد می کنیم. البته بهتر است این صندلی به صورت دو رنگ مد نظر قرار داده شود؛ مثلا در مجاورت با گل خانه ای که در منزل دارید می توانید از مبل زرد تکی و مبل سبز تکی برای زیبایی مضاعف تر فضا بهره بگیرید. شما همچنین می توانید از مبل زرد و قرمز برای بخشی از منزل که به عنوان کتابخانه از آن استفاده می کنید یاری بگیرید. پس ترکیب رنگ زرد با رنگ های روشن دیگر برای شما محدودیتی را به وجود نمی آورد. این را به یاد داشته باشید که میز عسلی شما می تواند با یک آیتم رنگی یا با دو آیتم رنگی به صورت همزمان دنبال شود؛ یعنی شما می توانید برای این گونه فضا ها از میزهای عسلی فانتزی که با رنگ زرد و قهوهای یا رنگ زرد و طوسی رنگ آمیزی شده است بهره بگیرید. این امر به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. همین قدر کافی است که بدانید رنگ زرد به عنوان رنگ سال حتی با استفاده از یک کوسن در محیط باید به تصویر کشیده شود تا شما هم بتوانید هم راستا با دکوراتورهای حرفه ای دست به کار بشوید.

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ ۲۰۲۱ کاغذ دیواری طوسی زرد

 کاغذ دیواری و کف پوش اتاق دو آیتم مهمی است که در زمان دیزاین کردن اتاق بسیار به شما کمک می کند. همان طور که می دانید استفاده از رنگ های تیره در این دو آیتم سبب می شود مبلمان رنگ روشن شما بیشتر خود را در محیط به نمایش بگذارند. رنگ های طوسی روشن و تیره را به صورت ترکیبی می توانید برای طراحی دکوراسیون منزل با رنگ ۲۰۲۱ مورد استفاده قرار دهید. استفاده از طرح های گل دار را بهتر است در محیط های بزرگ مد نظر قرار دهید زیرا اتاق را کوچک می کند. این را به یاد داشته باشید که تم های رنگی گلدار باید به صورت محدود برای فضای مثل پشت تلویزیون در نظر گرفته شود تا ایده پردازی شما به روز تر و زیبا تر به نمایش گذاشته شود. اگر عناصر دکوری منزل شما به سبک کلاسیک چیدمان شده است بهتر است از رنگ طوسی تیره استفاده شود زیرا این رنگ نور پردازی محدود تری را برای تاریک تر جلوه دادن طراحی شما طلب می کند. حال اگر می خواهید برای چیدمان های مدرن رنگ طوسی را در نظر بگیرید ما به شما توصیه می کنیم از رنگ روشن استفاده کنید؛ زیرا حذف دیوارها و دیوارک ها از دکوراسیون های مدرن به جهت جریان بهتر انرژی و نور در محیط از مهم ترین ایتم ها به شمار می آید که باید با رنگ های روشن دنبال شود. باید آنقدر رنگ طوسی شما روشن باشد که نور پردازی در محیط را محدود نکند.

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ ۲۰۲۱ در کلام آخر

 همان طور که در طی مقاله پیش رو مطالعه کردید طراحی دکوراسیون منزل با رنگ ۲۰۲۱ نیاز به باید و نبایدهای بسیار زیادی دارد. در قدم اول ما به شما توصیه می کنیم از رنگ های اصلی این دکوراسیون بهره بگیرید. دو رنگ طوسی و زرد با شعار رفع بیماری و سلامتی در سالی که کرونا در تمام جهان رخنه کرده بود در پیش روی شما قرار دارد. این مهم را در ابتدای مقاله یادآور شدیم که استفاده از رنگ طوسی بهتر است محدود دنبال شود زیرا انرژی این رنگ شبیه رنگ قرمز خیلی زیاد است و استفاده زیاد از آن سبب آشفتگی احوالات شما می شود. استفاده محدود یعنی اگر قرار است از صندلی تکی استفاده شود بهتر است صندلی شما طوسی با گل های زرد رنگ باشد. شما نباید دو کاناپه بزرگ با تم رنگی زرد را دراتاق نشمین خود قرار دهید مگر اینکه از رنگ های شاد و زنده مثل قرمز و سبز زیاد استفاده کرده باشید. خرید کوسن ها تنها با آیتم رنگی طوسی و زرد نیز توصیه نمی شود. این امر نیز باید با سایر آیتم های رنگی دنبال شود تا به چیدمان شما لطمه ای وارد نشود. در نهایت باید به شما بگویم که دیزاین منزل با کاغذ دیواری های رنگ روشن و تیره طوسی نیز از انتخاب های است که برای دیزاین کردن و طراحی دکوراسیون منزل با رنگ ۲۰۲۱ در پیش روی شما قرار دارد. امید است مطالب پیش رو در راستای آشنایی شما عزیزان با این دو آیتم رنگی مورد توجه شما قرار گرفته باشد و از این پس ایده ال ترین ها در منزل شما هم راستا با آخرین طرح های روز دنیا قرار داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =